About Sekso pozos

Norint dar labiau sustiprinti pojūčius, sutraukite užpakaliuko raumenis ir jį šiek tiek pakelkite į orą.

Guess nedarykite judesių pirmyn-atgal. Geriau prispauskite pirštus prie priekinės makšties sienelės 10, kur turėtų būti taško G vieta, ir toliau stimuliuokite klitorį liežuviu.

Nusprendus pasimėgauti oraliniu seksu, jei tikrai norite pradžiuginti savo antrąją pusę, atsigulkite priešais jį ir leiskite jam jus stebėti, o jūsų galva tegul kabo nuo lovos krašto. Tai skamba gerokai sudėtingiau, nei yra iš tikrųjų.

Atsisėskite ant kėdės ir liepkite jai atsistoti nugara į jus, tada nuleiskite ją į sėdimąją padėtį ant savo kelių ir tuo metu įkiškite varpą.

Taip vėlgi užkursite tikrą pirtį taškui G bei galėweb page paliesti visas jautriausias savo kūno vietas...

Jūsų loverė turėtų šiek tiek atskirti kojas. Ranka suraskite jos makštį ir įeikite į ją iš nugaros.

Orgazmui didelės įtakos turi ir jus su partneriu siejančios emocinio ryšio stiprumas. Jei judu esate labai artimi, nėra nieko geriau, nei seksas šaukštelio pozoje.

Rankomis vyras gali laikyti moters galvą. Norėdama kontroliuoti įsiskverbimo greitį ir gylį, moteris gali prilaikyti vyro klubus.

Kriaušės tipo figūrą turinčių moterų pilvukai yra natūraliai plokšti, o liemuo ilgas, todėl tokia apranga išryškins jūsų geriausius bruožus.

Jūsų companionė beveik visiškai kontroliuoja įsiskverbimą, atimdama iš jūsų galimybę greitai ir energingai stumti, jei jus apima dvasia.

Geriau nesimylėti karštame vonios kambaryje ir juo labiau pirtyje. Tas pats galioja ir seksui vandens pilnoje vonioje ar baseine. Tokiu atveju jums tiesiog bus sudėtingiau siekti savo tikslo.

Dauguma vyrų gali rasti tokią misionieriaus sekso varietyą, kurią lengvai išlaikytų, nepriklausomai nuo jų fizinio pasirengimo ir lankstumo.

poza. Nors pozoje, kai abu partneriai guli šonu ir vyras Sekso pozos prie moters prisiglaudęs iš nugaros, ir nėra akių kontakto, ji labai intymi, nes vyras prie associateės priglunda visu kūnu.

„Jeigu moteris guli ant lovos, vyras gali atsistoti prie lovos krašto. Gulinčiajam tai suteikia papildomą atramą, o stovintysis gali panaudoti daugiau savo kūno jėgos ir judėti ne tik iš klubų“, – aiškino Lyties ir seksualumo terapijos centro Niujorke direktorius J.Kahnas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *