Top Guidelines Of Sekso pozos

Geriausias oralinio sekso poza yra ta, kurios metu partneris sėdi viduryje lovos su for every kelius sulenktomis kojomis, jūsų galva yra tarp jo kojų, o užpakaliukas pakeltas aukštyn. Norėdama atrodyti dar seksualiau, išrieskite nugarą ir už savęs pastatykite veidrodį.

  Jeigu norite išties kaitinančių įspūdžių, tuomet dar galite savo vieną koją užkelti vyrui ant pečių. Ši poza padės reguliuoti įsiskverbimo gylį bei judesių greitį. 

Atsisėdusi ant kelių ir žiūrėdama savo vyrui į akis moteris patiria didžiulį malonumą. Ši poza yra itin intymi ir moterims suteikia aukščiausią palaimą.

Pagrindiniai patarimai, kurios sekso pozos yra geriausios norint pastoti, paremti paprasčiausiais fizikos dėsniais – visuotinės traukos dėsnį žino Web tie, kuriems tikslieji mokslai yra svetimi.

Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo

Ši poza leidžia abiem partneriams vienu metu tenkinti vienas kitą oraliniu būdu. Ši poza tokį pavadinimą gavo dėl keistos partnerių kūnų padėties, kuri primena skaičius six ir 9: vieno partnerio veidas atsiduria prie kito lytinių organų, o pastarojo veidas – prie pirmojo lytinių Sekso pozos organų.

Guess jeigu neturite sveikatos troubleų ir laikotės higienos, galite būti tikri, kad jūsų skonis „10“ yra puikus.

Pakėlusi užpakaliuką aukštyn numalšinsite jo jūsų ištroškusias akis, o gulint tokiu kampu jūsų liemuo atrodys lieknesnis.

Gulite ant dešiniojo šono. Jis atsiklaupia, apžergia jūsų dešiniąją koją ir jūsų kairiąją koją apvynioja ant savo kairiojo šono.

Ši poza leidžia jums kontroliuoti įskverbties kampą ir gylį. Sėdima poza taip pat tinkama ilgai trunkančiam seksui.

Seksą pradedate misionieriaus poza, ir kartu atsigulate ant šono. Jūs rankomis laikote vienas kito kūną.

Kad ir kaip sudėtingai skambėtų, riestainis – poza partneriams gulint ant šonų. Viena vyro koja tarp moters kojų, o jos koja permesta for each partnerio klubą.

Jei norite savo loverį pamaloninti oraliniu būdu, liepkite jam atsistoti ir išskėsti kojas. Jūs atsiklaupiate prieš jį.

Jei oraliniu seksu norite būti apdovanota pati, savo ir taip liekną liemenį išryškinkite pasilenkusi ant sofos krašto, praskėtusi kojas ir atlošusi galvą atgal. Jis atsiklaupia prieš jus ir malonina jus iš už nugaros.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *